Integrale veiligheid en vergunningen

Waar kan je ons bereiken?

De stadsdiensten werken enkel op afspraak. Neem contact op met de dienst of bel het onthaal op het nummer 016 80 57 00.

Op dinsdag kan je tot 19.00 uur een afspraak maken. 

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 12-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag 13-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag 14-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag 15-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag 16-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 17-12-2022gesloten
Zondag 18-12-2022gesloten
laden

Sluitingsdagen

Eindejaarsperiodezondag 25 december 2022 tot zondag 1 januari 2023
Personeelseventmaandag 9 januari 2023
O.H. Hemelvaartdonderdag 18 mei 2023
Pinkstermaandagmaandag 29 mei 2023
Personeelseventvrijdag 23 juni 2023
Vlaamse feestdagdinsdag 11 juli 2023
Nationale feestdagvrijdag 21 juli 2023
O.L.V. Hemelvaartdinsdag 15 augustus 2023
Allerheiligenwoensdag 1 november 2023
Allerzielendonderdag 2 november 2023
Wapenstilstandzaterdag 11 november 2023
Koningsdagwoensdag 15 november 2023

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Martine Vancamp (Diensthoofd) 016 24 73 51 martine.vancamp@tienen.be
Tom Vandebosch (Noodplanningscoördinator) 016 24 73 53 tom.vandebosch@tienen.be
Ben Vangilbergen (preventiewerker) 016 24 73 52 ben.vangilbergen@tienen.be
Alicja Giemza (Administratief medewerker opvangcentrum) alicja.giemza@tienen.be
Carla Stroobants (Medewerker) 016 24 73 59 carla.stroobants@tienen.be
Delphine De Baere (Administratief medewerker) 016 24 73 57 delphine.debaere@tienen.be
Kevin Steenwinckel (Administratief medewerker) 016 24 73 54 kevin.steenwinckel@tienen.be
Leen Hallet (Administratief medewerker) 016 24 73 58 leen.hallet@tienen.be