Integrale veiligheid

Waar kan je ons bereiken?

De stadsdiensten werken enkel op afspraak. Neem contact op met de dienst of bel het onthaal op het nummer 016 80 57 00.

Op dinsdag kan je tot 19.00 uur een afspraak maken. 

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 4-07-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag 5-07-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag 6-07-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag 7-07-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag 8-07-2022 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 9-07-2022gesloten
Zondag 10-07-2022gesloten
laden

Sluitingsdagen

Vlaamse feestdagmaandag 11 juli 2022
Nationale feestdagdonderdag 21 juli 2022
O.L.V. Hemelvaartmaandag 15 augustus 2022
Allerheiligendinsdag 1 november 2022
Allerzielenwoensdag 2 november 2022
Wapenstilstandvrijdag 11 november 2022
Koningsdagdinsdag 15 november 2022
Eindejaarsperiodezondag 25 december 2022 tot zondag 1 januari 2023

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Martine Vancamp (Diensthoofd) 016 80 57 56 martine.vancamp@tienen.be
Tom Vandebosch (Noodplancoördinator) 016 80 58 34 tom.vandebosch@tienen.be
Alicja Giemza (Administratief medewerker noodopvangcentrum) alicja.giemza@tienen.be
Liesbeth Boogaerts (Deskundige) liesbeth.boogaerts@tienen.be
Ben Vangilbergen (Medewerker) 016 80 57 18 ben.vangilbergen@tienen.be
Kevin Steenwinckel (Medewerker) 016 80 57 19 kevin.steenwinckel@tienen.be
Leen Hallet (Medewerker) 016 80 57 67 leen.hallet@tienen.be
Delphine De Baere (Administratief medewerker) 016 80 57 76 delphine.debaere@tienen.be