Raad van bestuur Autonoom Gemeentebedrijf Tienen

Het Autonoom Gemeentebedrijf (AGB) Tienen werd opgericht in 2004. De zetel van het bedrijf is gevestigd in het stadhuis. Het AGB heeft als doel de verdere uitbouw, het beheer en eventueel de exploitatie van patrimonium dat de stad daartoe te zijner beschikking heeft gesteld of waarvan het eigenaar is. Momenteel beheert het AGB het stedelijk zwembad De  Blyckaert. Daarnaast staat het AGB in voor het beheer en de exploitatie van  de accommodatie van het sportcentrum Houtemveld. In 2008 heeft de stad Tienen bepaalde rechten en verplichtingen van de samenwerkingsovereenkomst PPS-Kazerne Voorplein overgedragen aan het AGB voor de realisatie van het Arena-project met o.m. de verbouwing van zaal Manege en de realisatie van het Vrijetijdscentrum. 

Voorzitter

 
 Bram Delvaux

Bram Delvaux 
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
tel 016 80 57 59
bram.delvaux@tienen.be

 

Ondervoorzitter

 
 Katrien Partyka

Katrien Partyka 
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
tel 016 80 57 01
burgemeester@tienen.be

 

Secretaris

 
 Patricia Willems

Patricia Willems
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
tel 016 80 57 27 - fax 016 82 30 71

patricia.willems@tienen.be

 

 

Leden raad van bestuur

 

Wim Berge

Wim Bergé 
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen 
wim.berge@tienen.be

 Jan Debroeck

Jan Debroeck 
jan.debroeck@tienen.be

 
Bart Maes

Bart Maes 
bart.maes@tienen.be

Nicky Martens

Nicky Martens
nicky.martens@tienen.be

 Katrien Partyka

Katrien Partyka 
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
burgemeester@tienen.be
 Dirk Smolders

Dirk Smolders
dirk.smolders@tienen.be

 Werner Thomas

Werner Thomas
werner.thomas@tienen.be

Liesbeth Vanderloock

Liesbeth Vanderloock
liesbeth.vanderloock@tienen.be

 

Tom Roovers

Paul De Cort
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
paul.decort@tienen.be

Tom Roovers

Tom Roovers 
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
tom.roovers@tienen.be
Karin Struyf

Karin Struyf 
karin.struyf@tienen.be

 

 Lucia Dewolfs

Lucia Dewolfs                                         
lucia.dewolfs@tienen.be

 

Nina Ercegovic
nina.ercegovic@tienen.be

 Rudi Hendrickx

Rudi Hendrickx
rudi.hendrickx@tienen.be

Gijsbrecht Huts

Gijsbrecht Huts 
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
gijsbrecht.huts@tienen.be
 Ine Tombeur

Ine Tombeur
P/a Kabbeekvest 110 bus 1 - 3300 Tienen
ine.tombeur@tienen.be

 

 Bram Delvaux

Bram Delvaux 
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
bram.delvaux@tienen.be

 Peter Loozen

Peter Loosen
peter.loosen@tienen.be

 Eddy Poffé

Eddy Poffé
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen 
eddy.poffe@tienen.be

 Rita Vanlangendonck

Rita Vanlangendonck
rita.vanlangendonck@tienen.be

 

 


Myriam Cosse
myriam.cosse@tienen.be

 

Nele Daenen
nele.daenen@tienen.be

 Jean Defau

Jean Defau 
jean.defau@tienen.be
 David Geladé

David Geladé 
david.gelade@tienen.be
 Daniel Vanluyten

Daniel Vanluyten 
daniel.vanluyten@tienen.be

 

 
Joël Dereze

Joël Dereze
joel.dereze@tienen.be
 
Sabrina Willems

Sabrina Willems
sabrina.willems@tienen.be

 

  Christophe Hendrickx
christophe.hendrickx@tienen.be

Jos Mombaers

Jos Mombaers
jos.mombaers@tienen.be

 


Els Moyens
els.moyens@tienen.be
 Bernard Vandereyken


Bernard Vandereyken 
bernard.vandereyken@tienen.be