Raad van bestuur Autonoom Gemeentebedrijf Tienen

Het Autonoom Gemeentebedrijf (AGB) Tienen werd opgericht in 2004. De zetel van het bedrijf is gevestigd in het stadhuis. Het AGB heeft als doel de verdere uitbouw, het beheer en eventueel de exploitatie van patrimonium dat de stad daartoe te zijner beschikking heeft gesteld of waarvan het eigenaar is. Momenteel beheert het AGB het stedelijk zwembad De  Blyckaert. Daarnaast staat het AGB in voor het beheer en de exploitatie van  de accommodatie van het sportcentrum Houtemveld. In 2008 heeft de stad Tienen bepaalde rechten en verplichtingen van de samenwerkingsovereenkomst PPS-Kazerne Voorplein overgedragen aan het AGB voor de realisatie van het Arena-project met o.m. de verbouwing van zaal Manege en de realisatie van het Vrijetijdscentrum.

Raad van bestuur

 Johan Dewolfs

Voorzitter

Johan Dewolfs (N-VA)
Houbaertstraat 11 - 3300 Tienen
johan.dewolfs@tienen.be

 Jan Debroeck

Jan Debroeck (CD&V)
Houtemstraat 54 - 3300 Tienen
jan.debroeck@tienen.be

 Pascale Grootjans Pascale Grootjans (sp.a)
Getestraat 69 - 3300 Tienen
pascale.grootjans@tienen.be
Jean Defau Jean Defau (sp.a)
Houtemstraat 401 - 3300 Tienen
jean.defau@tienen.be
 Martine Rens

Martine Rens (sp.a)
Ketelmakersstraat 24 - 3300 Tienen
martine.rens@tienen.be

Wim Berge

Wim Bergé (CD&V)
Doornhaagweg 6 - 3300 Tienen
wim.berge@tienen.be

 Jos Mombaers Jos Mombaers (Open Vld)
Veldbornstraat 5 - 3300 Tienen
jos.mombaers@tienen.be
 Karin Struyf Karin Struyf (Groen)
Jodenstraat 43 - 3300 Tienen
karin.struyf@tienen.be
 Ine Tombeur Ine Tombeur (N-VA)
O.L.V.-ten-Steenstraat 59 - 3300 Tienen
ine.tombeur@tienen.be
Jos Hermans Jos Hermans (CD&V)                                              
Breynissemberg 12 - 3300 Tienen
jos.hermans@tienen.be

 Daniel Vanluyten

 

Daniel Vanluyten (sp.a)
Lombardstraat 33 - 3300 Tienen
daniel.vanluyten@tienen.be

 Johny Van Stiphout Johny Van Stiphout (VB)
Nieuw Overlaar 77 - 3300 Tienen
amus-van.stiphout@pandora.be