Kind en jeugd

Waar kan je ons bereiken?

De stadsdiensten werken enkel op afspraak. Neem contact op met de dienst.

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 6-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag 7-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag 8-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag 9-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag 10-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 11-02-2023gesloten
Zondag 12-02-2023gesloten
laden

Sluitingsdagen

O.H. Hemelvaartdonderdag 18 mei 2023
Pinkstermaandagmaandag 29 mei 2023
Personeelseventvrijdag 23 juni 2023
Vlaamse feestdagdinsdag 11 juli 2023
Nationale feestdagvrijdag 21 juli 2023
O.L.V. Hemelvaartdinsdag 15 augustus 2023
Allerheiligenwoensdag 1 november 2023
Allerzielendonderdag 2 november 2023
Wapenstilstandzaterdag 11 november 2023
Koningsdagwoensdag 15 november 2023

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Sara Ulens (Diensthoofd) 016 24 76 46 sara.ulens@tienen.be
Ingrid Vits (Deskundige onthaalouders) 016 76 80 65 ingrid.vits@tienen.be
Isabelle Vandekerkhove (Deskundige onthaalouders) 016 24 76 51 isabelle.vandekerkhove@tienen.be
Anneleen Theunis (Deskundige KOALA en Huis van het Kind) 016 24 76 50 anneleen.theunis@huisvanhetkind.tienen.be
Sophie Heylen (Deskundige BOA en onderwijs) 016 24 76 48 sophie.heylen@tienen.be
Ann Cornelis (Deskundige toegankelijkheid) 016 24 76 47 ann.cornelis@tienen.be
Solange Ummels (Deskundige kindbeleid) 016 24 76 55 solange.ummels@tienen.be
Danique Pelegrin (Deskundige) 016 24 76 56 danique.pelegrin@tienen.be
Pascale Cornelis (Maatschappelijk werker) 016 24 76 57 pascale.cornelis@tienen.be
Ann Delvaux (Administratief medewerker) 016 24 76 52 ann.delvaux@tienen.be
Bjorn Jacquemijn (Administratief medewerker) 016 24 76 51 bjorn.jacquemijn@tienen.be