Samenstelling schepencollege

 Katrien Partyka  

Burgemeester

Katrien Partyka (CD&V)
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen 
tel 016 80 57 01
burgemeester@tienen.be

Bevoegdheden 
Veiligheid, handhaving en strategisch beleid

Secretariaat
Veerle Vanrothem - tel 016 80 57 55 - veerle.vanrothem@tienen.be

 Bram Delvaux     

Eerste schepen

Bram Delvaux (Open VLD)
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
tel 016 80 57 59
bram.delvaux@tienen.be

Bevoegdheden
Ruimtelijke ordening en financiën

Zitdagen
Dinsdag van 18.00 tot 19.00 uur en vrijdag na afspraak

 Gijsbrecht  

Tweede schepen

Gijsbrecht Huts (N-VA)
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
tel 016 80 57 60
gijsbrecht.huts@tienen.be

Bevoegdheden 
Interne en externe dienstverlening

 Tom Roovers  

Derde schepen

Tom Roovers (Groen)
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
tel 016 80 57 65
tom.roovers@tienen.be

Bevoegdheden
Infrastructuur

 Wim Bergé  

Vierde schepen

Wim Bergé (CD&V)
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
tel 016 80 57 09 
wim.berge@tienen.be

Bevoegdheden
Vrije tijd

Eddy Poffé  

Vijfde schepen

Eddy Poffé (Open VLD)
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen 
tel 016 80 56 56
eddy.poffe@tienen.be  

Bevoegdheden 
Werk en economie

 Paul De Cort  

Zesde schepen

Paul De Cort (Groen)
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
tel 016 80 57 65
paul.decort@tienen.be

Bevoegdheden
Duurzaamheid

 Ine Tombeur  

Zevende schepen

Ine Tombeur (N-VA)
P/a Kabbeekvest 110 bus 1
tel 016 80 11 00
ine.tombeur@tienen.be

Bevoegdheden 
Mensen