Culturele verenigingen

Verenigingen aangesloten bij de stedelijke cultuurraad

Verenigingen niet aangesloten bij de stedelijke cultuurraad


 

ea = effectief afgevaardigde cultuurraad
pv = paatsvervanger effectief afgevaardigde 
vz = voorzitter

Kunsten

Beeldend

Muziek

  • ART.27 www.art27.be
    • ea: Erna Melotte - Strijdersstraat 5 - 3300 Tienen - tel 016 82 02 25 – gsm 0476 85 03 20 - jaak_erna@skynet.be
    • pv: Ria Coel - Houtemstraat 458 - 3300 Tienen - tel 016 81 96 79 - gsm 0495 89 29 04 - riacoel@hotmail.com
    • vz: Ronny Roofthooft - Neerlintersesteenweg 12 - 3471 Hoeleden - tel 016 77 17 48 - gsm 0496 47 39 54 - ronny.roofthooft@telenet.be
  • Cantus Germanus  
    • ea: Louis Kinnaer - Groot Overlaar 88 - 3300 Tienen - tel 016 81 17 71 - gsm 0486 16 45 42 - louis.kinnaer@gmail.com
    • pv: Magda Van Cauwenbergh - Overlaar 88 - 3300 Tienen - tel 016 81 17 71 - gsm 0484 76 06 61 - magdavc@telenet.be
    • vz: Louis Kinnaer - Groot Overlaar 88 - 3300 Tienen - tel 016 81 17 71 - gsm 0486 16 45 42 - louis.kinnaer@gmail.com
  • C.B.M. koor - Capella Beatae Mariae ad Lacum - www.cbmkoor.be
    • ea: Annelies De Dauw - St. Odulfusstraat 24 - 3300 Tienen - gsm 0477 34 25 74 – annelies.dedauw@cbmkoor.be
    • pv: Bart De Schutter - Wijnmeerstraat 45 - 3300 Tienen - tel 016 20 24 76 - gsm 0494 56 48 93 – bestuur@cbmkoor.be
    • vz: Bart De Schutter - Wijnmeerstraat 45 - 3300 Tienen - tel 016 20 24 76 - gsm 0494 56 48 93 - bestuur@cbmkoor.be
  • Gewestelijke Harmonie 50 Plussers 
    • ea:Evrard Van Goidsenhoven - Hamelendreef 27 - 3300 Tienen - tel 016 81 93 42 - gsm 0476 32 44 01 - evrard.vg@telenet.be
    • pv: André Milis - Kloosterstraat 67 - 3300 Tienen - tel 016 81 67 25 - gsm 0479 32 22 43
    • vz: Evrard Vangoitsenhoven - Hamelendreef 27 - 3300 Tienen - tel 016 81 93 42 - gsm 0476 32 44 01 - evrard.vg@telenet.be
  • Heilig Hartkoor Tienen
    • ea: Alfons Ottenbourg - Aarschotsesteenweg 332 - 3300 Tienen - tel 016 81 60 18 – gsm 0499 27 00 61 - fons.ottenbourg@skynet.be
    • pv: Simone Werner – Veldstraat 32 - 3300 Tienen - tel 016 81 11 23
    • vz: Simone Werner – Veldstraat 32 - 3300 Tienen - tel 016 81 11 23
  • Ich & Éjá
    • ea: Herman Vandermeulen - Breynissemberg 10 - 3300 Tienen - tel 016 81 15 08 - gsm 0488 70 99 10 – hermanenlieve1@telenet.be
    • pv: Bart Vandermeulen – Boeslinter 1 - 3380 Glabbeek
    • vz: Herman Vandermeulen - Breynissemberg 10 - 3300 Tienen - tel 016 81 15 08 - gsm 0488 70 99 10 - hermanenlieve1@telenet.be
  • Koninklijke Fanfare St.-Isidorus – Hakendover - www.fanfarehakendover.be
  • Koninklijke Harmonie Onze Taal Kumtich - www.khotk.be
    • ea: An Peeters – Ezemaalstraat 15 – 3300 Tienen - tel 016 46 40 78 - gsm 0472 71 21 60 - secretaris@khotk.be
    • pv: Nicole Taes - Keibergstraat 22 - 3300 Tienen - tel 016 73 31 70 - gsm 0475 94 77 39 
    • vz: Jos Peeters - Keibergstraat 22 - 3300 Tienen - tel 016 73 31 70 - gsm 0475 41 73 31 - j_peeters210@hotmail.com
  • Koninklijke Harmonie Sint-Genoveva - www.khsgo.be
    • ea: Laurent Dewael – Oude Diestsebaan 1/2 - 3300 Tienen - tel 016 81 95 02 - gsm 0476 28 64 18 - laurent.dewael@telenet.be
    • pv: Pieter Herinckx - Sint-Hubertusstraat 103 - 3300 Tienen - tel 016 78 81 66 - gsm 0473 30 31 52 - pieter.herinckx@skynet.be
    • vz: Laurent Dewael – Oude Diestsebaan 1/2 - 3300 Tienen - tel 016 81 95 02 - gsm 0476 28 64 18 - laurent.dewael@telenet.be
  • Swingtimers Big Band www.swingtimers.be
  • Tiense Orgelkring - www.tienseorgelkring.be
    • ea: Michiel Ceuppens - Pastorijstraat 145 - 3300 Tienen - tel 016 82 43 79 - gsm 0499 17 17 67 – focusfoto@skynet.be
    • pv: Alfons Ponsaerts - Leuvenselaan 60 - 3300 Tienen - tel 016 81 24 83 - gsm 0475 30 51 89 - alfons.ponsaerts@skynet.be
    • vz: Bruno Bruyninckx - Wittebos 11 - 3472 Kerbeek-Miskom - tel 016 69 61 69 – gsm 0473 44 04 37 - bruno.bruyninckx@gmail.com
  • Tiense Strijkers - www.tiensestrijkers.be
    • ea: Ludo Nackaerts - Kronkelweg 17 - 3300 Tienen - tel 016 81 95 33 - gsm 0487 76 06 81 - nackaerts.jambe@telenet.be
    • pv: Petra Grootjans - Beauduinstraat 89 - 3300 Tienen - tel 016 78 01 68 - gsm 0495 68 13 71 -petra.grootjans@gmail.com
    • vz: Carine Meekels - Kersbeek Dorp 44D - 3472 Kersbeek Miskom - tel 016 57 25 82 - gsm 0495 27 60 93 -
      carine@eukurios.be
  • Tiens Renaissance Koor  www.tiensrenaissancekoor.be
  • Zangkoor Jubilate Kumtichwww.jubilate.be
  • Zangkoor St.-Cecilia Hakendover
    • ea: Guido Vanhelmont - Van Audenhovestraat 29 - 3300 Tienen - tel 016 78 89 10 gsm 0495 62 23 23 - guido.vanhelmont@telenet.be
    • pv: Stanny Grossen - Van Audenhovestraat 99 - 3300 Tienen - tel 016 78 84 10
    • vz: Guido Vanhelmont - Van Audenhovestraat 29 - 3300 Tienen - tel 016 78 89 10 gsm 0495 62 23 23 - guido.vanhelmont@telenet.be

Woord

Sociaal-cultureel

Vrije tijd

Erfgoed

    


Andere verenigingen niet aangesloten bij de stedelijke cultuurraad

    • Inclusie-Vlaanderen afdeling Tienen (vereniging voor personen met een mentale handicap) 
      Beauduinstraat 150 - 3300 Tienen - tel 016 81 48 46 - inclusie@skynet.be
    • MOVE! (ontspanning voor volwassenen met een mentale handicap)
      tel 016 63 90 21 - movetienen@hotmail.com
    • N.S.B. Tienen (vereniging oud-strijders en sympathisanten)
      Daniël Mees - Schoolstraat 8 - 3470 Kortenaken - tel 011 58 24 08 - danielmees@skynet.be
      Marijke Stiers - Schoolstraat 8 - 3470 Kortenaken - tel 011 58 24 08 - gsm 0494 17 50 54 - marijkestiers@skynet.be

Contact