Onthaal sociaal huis

Waar kan je ons bereiken?

Waarvoor kan je bij ons terecht?

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Dinsdag van 07.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 6-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Dinsdag 7-02-2023 van 07.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Woensdag 8-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag 9-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag 10-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Zaterdag 11-02-2023gesloten
Zondag 12-02-2023gesloten
laden

Sluitingsdagen

O.H. Hemelvaartdonderdag 18 mei 2023
Pinkstermaandagmaandag 29 mei 2023
Personeelseventvrijdag 23 juni 2023
Vlaamse feestdagdinsdag 11 juli 2023
Nationale feestdagvrijdag 21 juli 2023
O.L.V. Hemelvaartdinsdag 15 augustus 2023
Allerheiligenwoensdag 1 november 2023
Allerzielendonderdag 2 november 2023
Wapenstilstandzaterdag 11 november 2023
Koningsdagwoensdag 15 november 2023

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Sandra Cartledge (Gegrad. medisch secretaresse) 016 80 11 68 sandra.cartledge@tienen.be
Deborah Willems (Administratief medewerker) 016 80 11 20 deborah.willems@tienen.be
Ewa Rutkiewicz (Administratief medewerker) 016 80 11 46 ewa.rutkiewicz@tienen.be
Jeroen Drossart (Administratief medewerker) 016 80 11 41 jeroen.drossart@tienen.be
Kathleen Beelen (Administratief medewerker) 016 80 11 34 kathleen.beelen@tienen.be
Sven Logist (Administratief medewerker) 016 80 11 49 sven.logist@tienen.be