CC De Kruisboog - Cultuur

Waar kan je ons bereiken?

SLUITINGSPERIODES

  • vrijdag 28 juni t/m woensdag 31 juli '19
  • Kerstvakantie van vrijdag 20 december t/m dinsdag 31 december '19

Openingsuren

Maandaggesloten
Dinsdaggesloten
Woensdaggesloten
Donderdaggesloten
Vrijdaggesloten
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 6-07-2020gesloten
Dinsdag 7-07-2020gesloten
Woensdag 8-07-2020gesloten
Donderdag 9-07-2020gesloten
Vrijdag 10-07-2020gesloten
Zaterdag 11-07-2020gesloten
Zondag 12-07-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting juliwoensdag 1 juli 2020 tot vrijdag 31 juli 2020
Sluitingsdag Allerzielenmaandag 2 november 2020
Sluitingsdag Wapenstilstandwoensdag 11 november 2020
Sluiting eindejaarsperiodemaandag 21 december 2020 tot vrijdag 1 januari 2021

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Erwin Van Dycke (Diensthoofd) 016 80 56 95 erwin.vandycke@tienen.be
Elke Wynants (Cultuurfunctionaris) 016 80 56 94 elke.wynants@tienen.be
Marc Hermans (Cultuurfunctionaris) 016 80 56 93 marc.hermans@tienen.be
Wim Mertens (Cultuurfunctionaris) 016 80 56 92 wim.mertens@tienen.be
Bart Vangoitsenhoven (Medewerker) 016 80 57 35 bart.vangoitsenhoven@tienen.be
Kathleen Baeken (Medewerker) 016 80 56 96 kathleen.baeken@tienen.be
Klim Maes (Medewerker) 016 80 56 98 klim.maes@tienen.be
Kris Henckens (Medewerker) 016 80 56 97 kris.henckens@tienen.be
Patrick Vandenplas (Medewerker) 016 80 56 98 patrick.vandenplas@tienen.be