Wooninfopunt Tienen - IGS Best Wonen tussen Zoet en Zout

Waar kan je ons bereiken?

Bij het wooninfopunt kan je als eigenaar, huurder, verhuurder, bouwer of verbouwer terecht met alle vragen over wonen:

  • premies en fiscale voordelen;
  • sociaal lenen;
  • levenslang en aanpasbaar wonen;
  • woningkwaliteit;
  • technische vragen.

Het wooninfopunt zorgt ook voor de inventarisatie en opvolging van leegstand.

Openingsuren

Maandaggesloten
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdaggesloten
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 21-10-2019gesloten
Dinsdag 22-10-2019 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag 23-10-2019 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag 24-10-2019 van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag 25-10-2019gesloten
Zaterdag 26-10-2019gesloten
Zondag 27-10-2019gesloten
laden

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Liliane Vanhelden (Coördinator woonproject) 016 80 57 41 liliane.vanhelden@tienen.be
Anke Meus (Woonconsulente) 016 80 57 45 anke.meus@tienen.be
Gwendoline Mertens (Woonconsulente) 016 80 57 25 gwendoline.mertens@tienen.be
Tilly Taes (Woonconsulente) 016 80 57 71 tilly.taes@tienen.be
Lothar Peetermans (Woonconsulent) 011 94 90 33 lothar.peetermans@zoutleeuw.be
Isabel Vanderstappen (Medewerker) 016 80 57 25 isabel.vanderstappen@tienen.be