Wooninfopunt Tienen - IGS Best Wonen tussen Zoet en Zout

Waar kan je ons bereiken?

Bij het wooninfopunt kan je als eigenaar, huurder, verhuurder, bouwer of verbouwer terecht met alle vragen over wonen:

  • premies en fiscale voordelen;
  • sociaal lenen;
  • levenslang en aanpasbaar wonen;
  • woningkwaliteit;
  • technische vragen.

Het wooninfopunt zorgt ook voor de inventarisatie en opvolging van leegstand.

Openingsuren

Maandaggesloten
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdaggesloten
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 27-01-2020gesloten
Dinsdag 28-01-2020 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag 29-01-2020 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag 30-01-2020 van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag 31-01-2020gesloten
Zaterdag 1-02-2020gesloten
Zondag 2-02-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag Hemelvaartdonderdag 21 mei 2020
Aangepaste openingsuren zomerdienstwoensdag 1 juli 2020 tot maandag 31 augustus 2020
Sluitingsdag nationale feestdagdinsdag 21 juli 2020
Sluitingsdag Wapenstilstandwoensdag 11 november 2020
Sluiting kerstperiodevrijdag 25 december 2020 tot vrijdag 1 januari 2021

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Liliane Vanhelden (Coördinator woonproject) 016 80 57 41 liliane.vanhelden@tienen.be
Anke Meus (Woonconsulente) 016 80 57 45 anke.meus@tienen.be
Gwendoline Mertens (Woonconsulente) 016 80 57 25 gwendoline.mertens@tienen.be
Tilly Taes (Woonconsulente) 016 80 57 71 tilly.taes@tienen.be
Lothar Peetermans (Woonconsulent) 011 94 90 33 lothar.peetermans@zoutleeuw.be
Isabel Vanderstappen (Medewerker) 016 80 56 81 isabel.vanderstappen@tienen.be