Wooninfopunt Tienen - IGS Best Wonen tussen Zoet en Zout

Waar kan je ons bereiken?

Het wooninfopunt werkt enkel volgens afspraak.

Bij het wooninfopunt kan je als eigenaar, huurder, verhuurder, bouwer of verbouwer terecht met alle vragen over wonen:

  • premies en fiscale voordelen;
  • sociaal lenen;
  • levenslang en aanpasbaar wonen;
  • woningkwaliteit;
  • technische vragen.

Het wooninfopunt zorgt ook voor de inventarisatie en opvolging van leegstand.

Openingsuren

Maandaggesloten
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdaggesloten
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 27-09-2021gesloten
Dinsdag 28-09-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Woensdag 29-09-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.00 uur
Donderdag 30-09-2021 van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag 1-10-2021gesloten
Zaterdag 2-10-2021gesloten
Zondag 3-10-2021gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting Allerheiligenmaandag 1 november 2021
Sluiting Allerzielendinsdag 2 november 2021
Sluiting Wapenstilstanddonderdag 11 november 2021
Sluiting Dag van de Dynastiemaandag 15 november 2021
Sluiting eindejaarsperiodezaterdag 25 december 2021 tot zaterdag 1 januari 2022

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Liliane Vanhelden (Coördinator woonproject) 016 80 57 41 liliane.vanhelden@tienen.be
Anke Meus (Woonconsulente) 016 80 57 45 anke.meus@tienen.be
Gwendoline Mertens (Woonconsulente) 016 80 56 91 gwendoline.mertens@tienen.be
Isabel Vanderstappen (Woonconsulente) 016 80 56 81 isabel.vanderstappen@tienen.be
Tilly Taes (Woonconsulente) 016 80 57 71 tilly.taes@tienen.be
Lothar Peetermans (Woonconsulent) 011 94 90 33 lothar.peetermans@zoutleeuw.be
Peter Joos (Woonconsulent) 016 80 57 25