Wooninfopunt Tienen

Waar kan je ons bereiken?

Bij het wooninfopunt kan je als eigenaar, huurder, verhuurder, bouwer of verbouwer terecht met alle vragen over wonen:

  • premies en fiscale voordelen;
  • sociaal lenen;
  • levenslang en aanpasbaar wonen;
  • woningkwaliteit;
  • technische vragen.

Het wooninfopunt zorgt ook voor de inventarisatie en opvolging van leegstand.

Openingsuren

Maandaggesloten
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdaggesloten
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 26-08-2019gesloten
Dinsdag 27-08-2019 van 08.30 tot 12.30 uur
Woensdag 28-08-2019 van 08.30 tot 12.30 uur
Donderdag 29-08-2019 van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag 30-08-2019gesloten
Zaterdag 31-08-2019gesloten
Zondag 1-09-2019gesloten
laden

Sluitingsdagen

Zomerdienstmaandag 1 juli 2019 tot vrijdag 30 augustus 2019

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Liliane Vanhelden (Coördinator woonproject) 016 80 57 41 liliane.vanhelden@tienen.be
Anke Meus (Woonconsulente) 016 80 57 45 anke.meus@tienen.be
Gwendoline Mertens (Woonconsulente) 016 80 57 25 gwendoline.mertens@tienen.be
Tilly Taes (Woonconsulente) 016 80 57 71 tilly.taes@tienen.be
Lothar Peetermans (Woonconsulent) 011 94 90 33 lothar.peetermans@zoutleeuw.be
Isabel Vanderstappen (Medewerker) 016 80 57 25 isabel.vanderstappen@tienen.be