Omgeving

Waar kan je ons bereiken?

De stadsdiensten werken enkel op afspraak. Neem contact op met de dienst of bel het onthaal op het nummer 016 80 57 00.

Op dinsdag kan je tot 19.00 uur een afspraak maken. 

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Dinsdag van 07.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 5-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Dinsdag 6-12-2022 van 07.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Woensdag 7-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.00 uur
Donderdag 8-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag 9-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 10-12-2022gesloten
Zondag 11-12-2022gesloten
laden

Sluitingsdagen

Eindejaarsperiodezondag 25 december 2022 tot zondag 1 januari 2023
Vlaamse feestdagdinsdag 11 juli 2023
Nationale feestdagvrijdag 21 juli 2023
O.L.V. Hemelvaartdinsdag 15 augustus 2023
Allerheiligenwoensdag 1 november 2023
Allerzielendonderdag 2 november 2023
Wapenstilstandzaterdag 11 november 2023
Koningsdagwoensdag 15 november 2023

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Peter Claessens (Diensthoofd) 016 24 75 01 peter.claessens@tienen.be
Gerda Van Elsen (Administratief hoofdmedewerker) 016 24 75 09 gerda.vanelsen@tienen.be
Riet Peeters (Administratief hoofdmedewerker) 016 24 75 08 riet.peeters@tienen.be
Lieve Kempeneers (Deskundige) 016 24 75 02 lieve.kempeneers@tienen.be
Tina Bache (Deskundige) 016 24 75 07 tina.bache@tienen.be
Lies Allard (Omgevingsambtenaar) 016 24 75 06 lies.allard@tienen.be
Marlies Buvens (Omgevingsambtenaar) 016 24 75 05 marlies.buvens@tienen.be
Marian Rosier (Huisvestingsambtenaar) 016 24 75 04 marian.rosier@tienen.be
Berty Goudriaan (Administratief medewerker) 016 24 75 03 berty.goudriaan@tienen.be
Carine Missorten (Administratief medewerker) 016 24 75 10 carine.missorten@tienen.be
Wanissa Barhoumi (Administratief medewerker) wanissa.barhoumi@tienen.be