Omgeving

Waar kan je ons bereiken?

De stadsdiensten werken enkel op afspraak. Neem contact op met de dienst of bel het onthaal op het nummer 016 80 57 00.

Op dinsdag kan je tot 19.00 uur een afspraak maken. 

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Dinsdag van 07.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 15-08-2022gesloten
Dinsdag 16-08-2022 van 07.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Woensdag 17-08-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.00 uur
Donderdag 18-08-2022 van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag 19-08-2022 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 20-08-2022gesloten
Zondag 21-08-2022gesloten
laden

Sluitingsdagen

O.L.V. Hemelvaartmaandag 15 augustus 2022
Allerheiligendinsdag 1 november 2022
Allerzielenwoensdag 2 november 2022
Wapenstilstandvrijdag 11 november 2022
Koningsdagdinsdag 15 november 2022
Eindejaarsperiodezondag 25 december 2022 tot zondag 1 januari 2023
Vlaamse feestdagdinsdag 11 juli 2023
Nationale feestdagvrijdag 21 juli 2023

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Peter Claessens (Diensthoofd) 016 80 57 97 peter.claessens@tienen.be
Gerda Van Elsen (Administratief hoofdmedewerker) 016 80 56 53 gerda.vanelsen@tienen.be
Riet Peeters (Administratief hoofdmedewerker) 016 80 56 54 riet.peeters@tienen.be
Lies Allard (Omgevingsambtenaar) 016 80 56 53 lies.allard@tienen.be
Marlies Buvens (Omgevingsambtenaar) 016 80 56 53 marlies.buvens@tienen.be
Tina Bache (Deskundige) 016 80 56 52 tina.bache@tienen.be
Marian Rosier (Huisvestingsambtenaar) 016 80 57 80 marian.rosier@tienen.be
Karina Fillet (Medewerker) 016 80 56 53 karina.fillet@tienen.be
Carine Missorten (Administratief medewerker) 016 80 56 53 carine.missorten@tienen.be