Ruimtelijke ordening

Waar kan je ons bereiken?

Opgelet! De diensten leefmilieu & natuur en ruimtelijke ordening zullen op maandag 22 en dinsdag 23 februari '21 gesloten zijn omwille van de overschakeling naar nieuwe software. Omdat de medewerkers de nodige opleiding dienen te volgen, zal de dienst gedurende deze twee dagen ook telefonisch niet bereikbaar zijn.

Vanaf woensdag 24 februari '21 helpen de medewerkers je graag opnieuw verder. Er worden geen vertragingen in de behandeling van reeds ingediende omgevingsvergunningsaanvragen verwacht.

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 8-03-2021 van 08.30 tot 12.30 uur
Dinsdag 9-03-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag 10-03-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag 11-03-2021 van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag 12-03-2021 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 13-03-2021gesloten
Zondag 14-03-2021gesloten
laden

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Marcia De Gent (Afdelingshoofd) 016 80 56 51 marcia.degent@tienen.be
Marlies Buvens (Omgevingsambtenaar) 016 80 56 53 marlies.buvens@tienen.be
Marian Rosier (Huisvestingsambtenaar) 016 80 57 80 marian.rosier@tienen.be
Carine Missorten (Medewerker) 016 80 56 53 carine.missorten@tienen.be
Gerda Van Elsen (Medewerker) 016 80 56 53 gerda.vanelsen@tienen.be
Karina Fillet (Medewerker) 016 80 56 53 karina.fillet@tienen.be
Katrien Holsbeek (Medewerker) 016 80 57 10 katrien.holsbeek@tienen.be
Nathalie Smets (Medewerker) 016 80 56 53 nathalie.smets@tienen.be
Riet Peeters (Medewerker) 016 80 56 54 riet.peeters@tienen.be
Tina Bache (Medewerker) 016 80 56 52 tina.bache@tienen.be