Ruimtelijke ordening

Waar kan je ons bereiken?

Tot 30 juni '19 werkt de dienst ruimtelijke ordening op afspraak. Een afspraak maak je via tel 016 80 56 53 of via ruimtelijkeordening@tienen.be.

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 1-07-2019 van 08.30 tot 12.30 uur
Dinsdag 2-07-2019 van 08.30 tot 12.30 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag 3-07-2019 van 08.30 tot 12.30 uur
Donderdag 4-07-2019 van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag 5-07-2019 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 6-07-2019gesloten
Zondag 7-07-2019gesloten
laden

Sluitingsdagen

Zomerdienstmaandag 1 juli 2019
Sluitingsdag Feest van de Vlaamse Gemeenschapdonderdag 11 juli 2019
Sluitingsdag O.L.V. Hemelvaartdonderdag 15 augustus 2019
Sluitingsdag Allerheiligenvrijdag 1 november 2019
Sluitingsdag Wapenstilstandmaandag 11 november 2019
Sluitingsdag Feest van de Dynastievrijdag 15 november 2019
Sluitingsdag Kerstmiswoensdag 25 december 2019
Sluitingsdag Kerstmiswoensdag 25 december 2019
Sluitingsdag tweede kerstdagdonderdag 26 december 2019
Sluitingsdag tweede kerstdagdonderdag 26 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodevrijdag 27 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodemaandag 30 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodedinsdag 31 december 2019

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Marcia De Gent (Afdelingshoofd) 016 80 56 51 marcia.degent@tienen.be
Marian Rosier (Huisvestingsambtenaar) 016 80 57 80 marian.rosier@tienen.be
Carine Missorten (Medewerker) 016 80 56 53 carine.missorten@tienen.be
Gerda Van Elsen (Medewerker) 016 80 56 53 gerda.vanelsen@tienen.be
Karina Fillet (Medewerker) 016 80 56 53 karina.fillet@tienen.be
Katrien Holsbeek (Medewerker) 016 80 57 10 katrien.holsbeek@tienen.be
Leen Hallet (Medewerker) 016 80 56 53 leen.hallet@tienen.be
Riet Peeters (Medewerker) 016 80 56 54 riet.peeters@tienen.be
Tina Bache (Medewerker) 016 80 56 52 tina.bache@tienen.be