Ruimtelijke ordening

Waar kan je ons bereiken?

De stadsdiensten werken enkel op afspraak. Neem contact op met de dienst of bel het onthaal op het nummer 016 80 57 00.

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 19-04-2021 van 08.30 tot 12.30 uur
Dinsdag 20-04-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag 21-04-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag 22-04-2021 van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag 23-04-2021 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 24-04-2021gesloten
Zondag 25-04-2021gesloten
laden

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Marcia De Gent (Afdelingshoofd) 016 80 56 51 marcia.degent@tienen.be
Marlies Buvens (Omgevingsambtenaar) 016 80 56 53 marlies.buvens@tienen.be
Marian Rosier (Huisvestingsambtenaar) 016 80 57 80 marian.rosier@tienen.be
Carine Missorten (Medewerker) 016 80 56 53 carine.missorten@tienen.be
Gerda Van Elsen (Medewerker) 016 80 56 53 gerda.vanelsen@tienen.be
Karina Fillet (Medewerker) 016 80 56 53 karina.fillet@tienen.be
Katrien Holsbeek (Medewerker) 016 80 57 10 katrien.holsbeek@tienen.be
Nathalie Smets (Medewerker) 016 80 56 53 nathalie.smets@tienen.be
Riet Peeters (Medewerker) 016 80 56 54 riet.peeters@tienen.be
Tina Bache (Medewerker) 016 80 56 52 tina.bache@tienen.be