Algemeen maatschappelijk werk

Waar kan je ons bereiken?

  • Sociaal Huis

    Kabbeekvest 110 bus 1
    3300 Tienen

Bij deze dienst kan je terecht voor:

  • leefloon;
  • steunverlening;
  • tussenkomst in waarborg, huur en energiekosten;
  • tussenkomst in medische kosten en babyvoeding;
  • tussenkomst in schoolkosten;
  • informatie en administratieve hulp;
  • budgetbeheer en budgetbegeleiding.

SD werkt op afspraak

 

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Dinsdag van 07.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 31-01-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Dinsdag 1-02-2022 van 07.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Woensdag 2-02-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag 3-02-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag 4-02-2022 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 5-02-2022gesloten
Zondag 6-02-2022gesloten
laden

Sluitingsdagen

Paasmaandagmaandag 18 april 2022
O.H. Hemelvaartdonderdag 26 mei 2022
Pinksterenmaandag 6 juni 2022
Vlaamse feestdagmaandag 11 juli 2022
Nationale feestdagdonderdag 21 juli 2022
O.L.V. Hemelvaartmaandag 15 augustus 2022
Allerheiligendinsdag 1 november 2022
Allerzielenwoensdag 2 november 2022
Wapenstilstandvrijdag 11 november 2022
Koningsdagdinsdag 15 november 2022
Eindejaarsperiodezondag 25 december 2022 tot zondag 1 januari 2023

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
An Denhaen (Maatschappelijk werker) 016 80 11 25 an.denhaen@tienen.be
Cindy Vandijck (Maatschappelijk werker) 016 80 11 44 cindy.vandijck@tienen.be
Jo Pallen (Maatschappelijk werker) 016 80 11 40 jo.pallen@tienen.be
Katrien Appeltans (Maatschappelijk werker) 016 80 11 32 katrien.appeltans@tienen.be
Katrien Vandevelde (Maatschappelijk werker) 016 80 11 22 katrien.vandevelde@tienen.be
Katrijn Beelen (Maatschappelijk werker) 016 80 11 64 katrijn.beelen@tienen.be
Leen Hoebrechts (Maatschappelijk werker) 016 80 11 80 leen.hoebrechts@tienen.be
Marijke Gillet (Maatschappelijk werker) 016 80 11 35 marijke.gillet@tienen.be
Matthias Vandevorst (Maatschappelijk werker) 016 80 11 38 matthias.vandevorst@tienen.be
Pascale Cornelis (Maatschappelijk werker) 016 80 11 29 pascale.cornelis@tienen.be
Robin Hendrickx (Maatschappelijk werker) 016 80 11 55 robin.hendrickx@tienen.be