Openbare werken en mobiliteit

Waar kan je ons bereiken?

 De stadsdiensten werken enkel op afspraak. Neem contact op met de dienst of bel het onthaal op het nummer 016 80 57 00.

 

Waarvoor kan je bij ons terecht?

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 5-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag 6-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag 7-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag 8-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag 9-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 10-12-2022gesloten
Zondag 11-12-2022gesloten
laden

Sluitingsdagen

Eindejaarsperiodezondag 25 december 2022 tot zondag 1 januari 2023
Vlaamse feestdagdinsdag 11 juli 2023
Nationale feestdagvrijdag 21 juli 2023
O.L.V. Hemelvaartdinsdag 15 augustus 2023
Allerheiligenwoensdag 1 november 2023
Allerzielendonderdag 2 november 2023
Wapenstilstandzaterdag 11 november 2023
Koningsdagwoensdag 15 november 2023

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Bart Jacobs (Diensthoofd) 016 80 57 30 bart.jacobs@tienen.be
Remko Meerten (Coördinator groen- en grondbeleid) 016 80 11 39 remko.meerten@tienen.be
Monique Vangoidsenhoven (Administratief hoofdmedewerker) 016 80 57 06 monique.vangoidsenhoven@tienen.be
Hilde Medaer (Mobiliteitsambtenaar) 016 80 06 49 hilde.medaer@tienen.be
Jef Vanwinkelen (Projectleider) 016 80 58 30 jef.vanwinkelen@tienen.be
Walter Vanden Berghe (Technisch medewerker) 016 80 57 94 walter.vandenberghe@tienen.be
Gerda Swartenbroek (Administratief medewerker) 016 80 57 03 gerda.swartenbroek@tienen.be
Sven Vanwing (Administratief medewerker) 016 80 57 07 sven.vanwing@tienen.be