Openbare werken & infrastructuur

Waar kan je ons bereiken?

 De stadsdiensten werken enkel op afspraak. Neem contact op met de dienst of bel het onthaal op het nummer 016 80 57 00.

 

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 25-10-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag 26-10-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag 27-10-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag 28-10-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag 29-10-2021 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 30-10-2021gesloten
Zondag 31-10-2021gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting Allerheiligenmaandag 1 november 2021
Sluiting Allerzielendinsdag 2 november 2021
Sluiting Wapenstilstanddonderdag 11 november 2021
Sluiting Dag van de Dynastiemaandag 15 november 2021
Sluiting eindejaarsperiodezaterdag 25 december 2021 tot zaterdag 1 januari 2022

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Veronique Henderix (Afdelingshoofd) 016 80 57 93 veronique.henderix@tienen.be
Geert Wouters (Diensthoofd) 016 80 57 02 geert.wouters@tienen.be
Hilde Medaer (Mobiliteitsambtenaar) 016 80 06 49 hilde.medaer@tienen.be
Bart Jacobs (Medewerker) 016 80 57 30 bart.jacobs@tienen.be
Gerda Swartenbroek (Medewerker) 016 80 57 03 gerda.swartenbroek@tienen.be
Joost Heuvelmans (Medewerker) 016 80 57 26 joost.heuvelmans@tienen.be
Monique Vangoidsenhoven (Medewerker) 016 80 57 06 monique.vangoidsenhoven@tienen.be
Sven Vanwing (Medewerker) 016 80 57 07 sven.vanwing@tienen.be