Openbare werken & infrastructuur

Waar kan je ons bereiken?

 

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 1-06-2020gesloten
Dinsdag 2-06-2020 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag 3-06-2020 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag 4-06-2020 van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag 5-06-2020 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 6-06-2020gesloten
Zondag 7-06-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag pinkstermaandagmaandag 1 juni 2020
Sluiting personeelsdagvrijdag 19 juni 2020
Sluitingsdag nationale feestdagdinsdag 21 juli 2020
Sluitingsdag Allerzielenmaandag 2 november 2020
Sluitingsdag Wapenstilstandwoensdag 11 november 2020
Sluiting eindejaarsperiodevrijdag 25 december 2020 tot vrijdag 1 januari 2021

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Veronique Henderix (Afdelingshoofd) 016 80 57 93 veronique.henderix@tienen.be
Geert Wouters (Diensthoofd) 016 80 57 02 geert.wouters@tienen.be
Bart Jacobs (Medewerker) 016 80 57 30 bart.jacobs@tienen.be
Gerda Swartenbroek (Medewerker) 016 80 57 03 gerda.swartenbroek@tienen.be
Joost Heuvelmans (Medewerker) 016 80 57 26 joost.heuvelmans@tienen.be
Monique Vangoidsenhoven (Medewerker) 016 80 57 06 monique.vangoidsenhoven@tienen.be
Sven Vanwing (Medewerker) 016 80 57 07 sven.vanwing@tienen.be