Lokale pers

Persagentschap

Belga - Radio 2 Vlaams-Brabant - De Zondag Oost-Brabant - ROB-tv (zelfstandig journalist) 
Luc Vanheerentals 
Opvoedingstraat 31 - 3010 Leuven 
gsm 0497 29 80 89 - tel 016 35 06 48 - fax 016 26 17 15
luc.vanheerentals@telenet.be

Regiopunt
Kristof Debecker
Kruisbooglaan 9 - 3210 Linden
gsm 0495 47 50 09 - tel 016 56 26 66 - fax 016 56 99 30
nieuws@regiopunt.be en kristof.debecker@regiopunt.be

Dagbladen

De Standaard
André Schrijvers
Alfons Gossetlaan 30 - 1702 Groot-Bijgaarden
tel 02 476 22 34
regionieuws@standaard.be

Het Laatste Nieuws
Vanessa Dekeyzer
Vaanstraat 50 - 3471 Hoeleden (Kortenaken)
gsm 0495 88 00 41 - fax 016 25 54 70
vanessa.dekeyzer@telenet.be

Christian Hennuy
Koningin Astridstraat 19 - 3320 Hoegaarden
tel 016 76 60 26 - gsm 0476 67 28 21 - fax 016 76 60 26
christian.hennuy@skynet.be

Tom Van de Weyer
Basilieklaan 88 - 3270 Scherpenheuvel
gsm 0479 54 47 32
vdweyertom@hotmail.com

Het Laatste Nieuws (fotograaf)
Kristien Bollen
Baroniestraat 7 - 3300 Tienen 
gsm 0477 59 13 97 - fax 016 82 77 82
bollen.kristien@skynet.be

Het Nieuwsblad
Achiel Baeken
Houtemstraat 82 - 3300 Tienen 
tel 016 82 09 16 - gsm 0476 76 79 79 - fax 016 82 09 16
achielbaeken@skynet.be
www.nieuwsblad.be/tienen

Raf Vanmechelen
Houtmarkt 23 - 3800 Sint-Truiden
gsm 0476 39 05 83
vanmechelen.raf@telenet.be

Huis-aan-huis-bladen

De Streekkrant – De Zondag (eindredactie)
Patrick Staudt
Technologielaan 11 - 3001 Heverlee
tel 016 31 05 43 - fax 016 31 05 42
patrick.staudt@roularta.be
www.destreekkrant.be

De Streekkrant - De Zondag
Rik Poulman 
Vianderdal 12 - 3300 Tienen
tel 016 81 83 55 - fax 016 81 83 57 
rik.poulman@pandora.be

Joris Vanden Broeck
Wijnpersstraat 101 - 3000 Leuven
gsm 0494 83 73 23
jorisvandenbroeck@telenet.be

Rondom Tienen
Tamara van den Kerkhof
Brusselsestraat 292, bus 1 - 3000 Leuven
gsm 0468 26 19 99
editie.tienen@rondom.be

Dirk Van de gaer
Korteweg 6 - 3200 Aarschot
tel 016 84 70 38 - gsm 0499 70 57 44
dvdg.media@telenet.be

Tienen actueel
Vanessa Dekeyzer
Blijstraat 80 - 3473 Waanrode
gsm 0495 88 00 41 - fax 016 25 54 70
vanessa.dekeyzer@telenet.be

Radio

VRT-radio- en tv-nieuws 
Gaston Peeters
Vinkenhof 14 - 3300 Tienen
gsm 0495 22 69 03 - fax 016 77 07 69
peetersgaston@gmail.com

Radio 2 Vlaams-Brabant
Thomas Van den Hoof
Radiohuis - Boekhandelstraat 2 - 3000 Leuven
tel 02 741 41 11 - fax 02 478 20 30
redactievlaamsbrabant@radio2.be

Radio Touring (105.0) 
Geert Bollé 
Hogeweg 211 - 2800 Mechelen 
gsm 0495 38 39 39 
info@radiotouring.be 
www.radiotouring.be

Stadsradio Tienen (ROBFM - 107.7) 
Geert Bollé 
Hogeweg 211 - 2800 Mechelen 
gsm 0495 38 39 39 
robfm@telenet.be
www.randstad.fm

Televisie

VTM
Koen Roelants
Sliksteenvest 3 bus 9 - 3300 Tienen
tel 016 81 28 79 - gsm 0475 80 04 62 - fax 016 81 28 79
koen.roelants@skynet.be

ROBtv
Tom Beckx
Vaartdijk 3 bus 401 - 3018 Wijgmaal
tel 016 40 60 80
redactie@robtv.be 
www.robnet.be

Digitale krant

Het Nieuwsblad online
Raymond Billen
Kalverstraat 24 - 3320 Hoegaarden
raymondbillen52@gmail.com
www.nieuwsblad.be/tienen


Het Nieuws Vandaag

Stefaan Reuse
Vinkenstraat 6 - 8310 Bruggegsm 0475 43 10 07
stefaan.reuse@skynet.be
www.hetnieuwsvandaag.be

Website

Made in Leuven (ondernemers)
Guy Delforge
Kloosterstraat 164 - 2880 Bornem
gsm 0475 51 66 52
guy.delforge@madeinleuven.be

Video LP (Handelsgids.be) 
Paulette Rocourt
Jan Gorislaan 110 - 3290 Diest
tel 013 32 10 10 - fax 013 32 32 31 
info@videolp.be

Bedrijfspers

Magazine Ondernemers
Voka – Kamer van Koophandel arr. Leuven
Tiensevest 170 – 3000 Leuven
tel 016 22 26 89 – fax 016 23 78 28
kevin.logist@voka.be

Contact