Patrimonium

De stadsdiensten werken enkel op afspraak. Neem contact op met de dienst.

De dienst patrimonium volgt alle dossiers op die te maken hebben met het patrimonium van de stad (renovatie, onderhoud en nieuwbouw).

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdaggesloten
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 17-06-2024 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag 18-06-2024 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag 19-06-2024 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag 20-06-2024 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag 21-06-2024 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 22-06-2024gesloten
Zondag 23-06-2024gesloten
laden

Sluitingsdagen

Vlaamse feestdagdonderdag 11 juli 2024
Nationale feestdagzondag 21 juli 2024
O.L.V. Hemelvaartdonderdag 15 augustus 2024
Allerheiligenvrijdag 1 november 2024
Allerzielenzaterdag 2 november 2024
Wapenstilstandmaandag 11 november 2024
Koningsdagvrijdag 15 november 2024
Dag van de arbeiddonderdag 1 mei 2025

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Pieter Vandermarliere (Diensthoofd) 016 24 75 27 Pieter.vandermarliere@tienen.be
Christine Druine (Deskundige) 016 24 75 25 christine.druine@tienen.be
Karl Vandingenen (Deskundige) 016 24 75 23 karl.vandingenen@tienen.be
Ine Huybreghs (Projectleider) 016 24 75 22 ine.huybreghs@tienen.be
Marijke Kinnaer (Projectleider) 016 24 75 21 marijke.kinnaer@tienen.be
Pieter-Jan Stoffelen (Medewerker) 016 24 75 26 pieterjan.stoffelen@tienen.be
Anja Truyens (Administratief medewerker) 016 24 75 24 anja.truyens@tienen.be