Patrimonium

Waar kan je ons bereiken?

De stadsdiensten werken enkel op afspraak. Neem contact op met de dienst of bel het onthaal op het nummer 016 80 57 00.

De dienst patrimonium volgt alle dossiers op die te maken hebben met het patrimonium van de stad (renovatie, onderhoud en nieuwbouw).

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 6-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag 7-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag 8-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag 9-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag 10-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 11-02-2023gesloten
Zondag 12-02-2023gesloten
laden

Sluitingsdagen

O.H. Hemelvaartdonderdag 18 mei 2023
Pinkstermaandagmaandag 29 mei 2023
Personeelseventvrijdag 23 juni 2023
Vlaamse feestdagdinsdag 11 juli 2023
Nationale feestdagvrijdag 21 juli 2023
O.L.V. Hemelvaartdinsdag 15 augustus 2023
Allerheiligenwoensdag 1 november 2023
Allerzielendonderdag 2 november 2023
Wapenstilstandzaterdag 11 november 2023
Koningsdagwoensdag 15 november 2023

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Pieter Vandermarliere (Diensthoofd) 016 24 75 27 Pieter.vandermarliere@tienen.be
Christine Druine (Deskundige) 016 24 75 25 christine.druine@tienen.be
Karl Vandingenen (Deskundige) 016 24 75 23 karl.vandingenen@tienen.be
Ine Huybreghs (Projectleider) 016 24 75 22 ine.huybreghs@tienen.be
Marijke Kinnaer (Projectleider) 016 24 75 21 marijke.kinnaer@tienen.be
Pieter-Jan Stoffelen (Medewerker) pieterjan.stoffelen@tienen.be
Anja Truyens (Administratief medewerker) 016 24 75 24 anja.truyens@tienen.be