Financieel beleid

Waar kan je ons bereiken?

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 13-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag 14-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag 15-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag 16-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag 17-02-2023 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 18-02-2023gesloten
Zondag 19-02-2023gesloten
laden

Sluitingsdagen

O.H. Hemelvaartdonderdag 18 mei 2023
Pinkstermaandagmaandag 29 mei 2023
Personeelseventvrijdag 23 juni 2023
Vlaamse feestdagdinsdag 11 juli 2023
Nationale feestdagvrijdag 21 juli 2023
O.L.V. Hemelvaartdinsdag 15 augustus 2023
Allerheiligenwoensdag 1 november 2023
Allerzielendonderdag 2 november 2023
Wapenstilstandzaterdag 11 november 2023
Koningsdagwoensdag 15 november 2023

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Diederik Van Nerum (Hoofdboekhouder) 016 24 74 73 diederik.vannerum@tienen.be
Thomas Genicot (Deskundige) 016 24 74 78 thomas.genicot@tienen.be
Ans Aerts (Financieel directeur) 016 24 74 71 ans.aerts@tienen.be
Guy Bollens (Bestuurssecretaris) 016 24 74 72 guy.bollens@tienen.be
Bart Herbots (Boekhouder) 016 24 74 81 bart.herbots@tienen.be
Lesley Robaina (Boekhouder) 016 24 74 84 lesley.robaina@tienen.be
Muriel Degel (Boekhouder) 016 24 74 74 muriel.degel@tienen.be
Niels Dubois (Boekhouder) 016 24 74 79 niels.dubois@tienen.be
Petra Foriers (Boekhouder) 016 24 74 80 petra.foriers@tienen.be
Corinne Deboes (Administratief medewerker) 016 24 74 83 corinne.deboes@tienen.be
Els Smeyers (Administratief medewerker) 016 24 74 77 els.smeyers@tienen.be
Glenn Pardon (Administratief medewerker) 016 24 74 85 glenn.pardon@tienen.be
Ingrid Verbiest (Administratief medewerker) 016 24 74 82 ingrid.verbiest@tienen.be
Petra Rethy (Administratief medewerker) 016 24 74 76 petra.rethy@tienen.be