Financieel beleid

Waar kan je ons bereiken?

Inningen: tel 016 80 58 12, 016 80 58 16 en 016 80 58 18
Uitgaven: tel 016 80 58 13, 016 80 58 14

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 15-08-2022gesloten
Dinsdag 16-08-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag 17-08-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag 18-08-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag 19-08-2022 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 20-08-2022gesloten
Zondag 21-08-2022gesloten
laden

Sluitingsdagen

O.L.V. Hemelvaartmaandag 15 augustus 2022
Allerheiligendinsdag 1 november 2022
Allerzielenwoensdag 2 november 2022
Wapenstilstandvrijdag 11 november 2022
Koningsdagdinsdag 15 november 2022
Eindejaarsperiodezondag 25 december 2022 tot zondag 1 januari 2023
Vlaamse feestdagdinsdag 11 juli 2023
Nationale feestdagvrijdag 21 juli 2023

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Diederik Van Nerum (Hoofdboekhouder) 016 80 58 11 diederik.vannerum@tienen.be
Ans Aerts (Financieel directeur) 016 80 56 59 ans.aerts@tienen.be
Guy Bollens (Bestuurssecretaris) 016 80 58 12 guy.bollens@tienen.be
Thomas Genicot (Deskundige) 016 80 11 17 thomas.genicot@tienen.be
Bart Herbots (Boekhouder) 016 80 11 12 bart.herbots@tienen.be
Lesley Robaina (Boekhouder) 016 80 11 62 lesley.robaina@tienen.be
Muriel Degel (Boekhouder) 016 80 58 18 muriel.degel@tienen.be
Petra Foriers (Boekhouder) petra.foriers@tienen.be
Corinne Deboes (Administratief medewerker) 016 80 11 15 corinne.deboes@tienen.be
Els Smeyers (Administratief medewerker) 016 80 58 16 els.smeyers@tienen.be
Glenn Pardon (Administratief medewerker) 016 80 58 13 glenn.pardon@tienen.be
Ingrid Verbiest (Administratief medewerker) 016 80 11 42 ingrid.verbiest@tienen.be
Petra Rethy (Administratief medewerker) 016 80 58 17 petra.rethy@tienen.be