Bevolking

Waar kan je ons bereiken?

 

De dienst bevolking werkt enkel via afspraak. Alle informatie vind je hier.

Telefoonnummers balies

016 80 56 57
016 80 57 11
016 80 57 17
016 80 57 86
016 80 57 87
016 80 57 88
016 80 57 89
016 80 57 98

 

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 1-02-2021 van 08.30 tot 12.30 uur
Dinsdag 2-02-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag 3-02-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag 4-02-2021 van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag 5-02-2021 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 6-02-2021gesloten
Zondag 7-02-2021gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting Paasmaandagmaandag 5 april 2021
Sluiting O.H. Hemelvaartdonderdag 13 mei 2021
Sluiting Pinkstermaandagmaandag 24 mei 2021
Sluiting nationale feestdagwoensdag 21 juli 2021
Sluiting Allerheiligenmaandag 1 november 2021
Sluiting Allerzielendinsdag 2 november 2021
Sluiting Wapenstilstanddonderdag 11 november 2021
Sluiting Dag van de Dynastiemaandag 15 november 2021
Sluiting eindejaarsperiodezaterdag 25 december 2021 tot zaterdag 1 januari 2022

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Karin Malt (Wnd. diensthoofd) 016 80 06 06 karin.malt@tienen.be
Elke Dewit (Medewerker) 016 80 57 11 elke.dewit@tienen.be
Georges Van Dael (Medewerker) 016 80 06 05 georges.vandael@tienen.be
Gisèle Loyens (Medewerker) 016 80 57 89 gisele.loyens@tienen.be
Hilde Leemans (Medewerker) 016 80 56 55 hilde.leemans@tienen.be
Hilde Swartebroekx (Medewerker) 016 80 57 87 hilde.swartebroekx@tienen.be
Martine Depus (Medewerker) 016 80 57 89 martine.depus@tienen.be
Michele Bruyninckx (Medewerker) 016 80 57 98 michele.bruynincxk@tienen.be
Nadja Kaigorodtseva (Medewerker) 016 80 57 88 nadja.kaigorodtseva@tienen.be
Tine Rock (Medewerker) 016 80 57 17 tine.rock@tienen.be