Bevolking

Waar kan je ons bereiken?

De dienst bevolking werkt enkel via afspraak. Alle informatie vind je hier.

 

Telefoonnummers balies

016 80 56 57
016 80 57 11
016 80 57 17
016 80 57 86
016 80 57 87
016 80 57 88
016 80 57 89
016 80 57 98

 

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 27-05-2019 van 08.30 tot 12.30 uur
Dinsdag 28-05-2019 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag 29-05-2019 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag 30-05-2019gesloten
Vrijdag 31-05-2019 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 1-06-2019gesloten
Zondag 2-06-2019gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag Hemelvaartdonderdag 30 mei 2019
Sluitingsdag pinkstermaandagmaandag 10 juni 2019
Sluiting personeelsdagvrijdag 21 juni 2019
Zomerdienstmaandag 1 juli 2019
Sluitingsdag Feest van de Vlaamse Gemeenschapdonderdag 11 juli 2019
Sluitingsdag O.L.V. Hemelvaartdonderdag 15 augustus 2019
Sluitingsdag Allerheiligenvrijdag 1 november 2019
Sluitingsdag Wapenstilstandmaandag 11 november 2019
Sluitingsdag Feest van de Dynastievrijdag 15 november 2019
Sluitingsdag Kerstmiswoensdag 25 december 2019
Sluitingsdag Kerstmiswoensdag 25 december 2019
Sluitingsdag tweede kerstdagdonderdag 26 december 2019
Sluitingsdag tweede kerstdagdonderdag 26 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodevrijdag 27 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodemaandag 30 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodedinsdag 31 december 2019

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Karin Malt (Wnd. diensthoofd) 016 80 06 06 karin.malt@tienen.be
Elke Dewit (Medewerker) 016 80 57 11 elke.dewit@tienen.be
Hilde Leemans (Medewerker) 016 80 56 55 hilde.leemans@tienen.be
Hilde Swartebroekx (Medewerker) 016 80 57 87 hilde.swartebroekx@tienen.be
Kim Wambeke (Medewerker) 016 80 57 17 kim.wambeke@tienen.be
Martine Depus (Medewerker) 016 80 57 89 martine.depus@tienen.be
Maryse Thomas (Medewerker) 016 80 57 89 maryse.thomas@tienen.be
Michele Bruyninckx (Medewerker) 016 80 57 98 michele.bruynincxk@tienen.be
Nadja Kaigorodtseva (Medewerker) 016 80 57 88 nadja.kaigorodtseva@tienen.be
Sabra Marzouk (Medewerker) 016 80 56 57 sabra.marzouk@tienen.be
Tine Rock (Medewerker) 016 80 57 17 tine.rock@tienen.be