Bevolking

Waar kan je ons bereiken?

 

De dienst bevolking werkt enkel via afspraak. Alle informatie vind je hier.

Telefoonnummers balies

016 80 56 57
016 80 57 11
016 80 57 17
016 80 57 86
016 80 57 87
016 80 57 88
016 80 57 89
016 80 57 98

 

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Dinsdag van 07.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 12-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Dinsdag 13-12-2022 van 07.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 19.00 uur
Woensdag 14-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.00 uur
Donderdag 15-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag 16-12-2022 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 17-12-2022gesloten
Zondag 18-12-2022gesloten
laden

Sluitingsdagen

Eindejaarsperiodezondag 25 december 2022 tot zondag 1 januari 2023
Personeelseventmaandag 9 januari 2023
O.H. Hemelvaartdonderdag 18 mei 2023
Pinkstermaandagmaandag 29 mei 2023
Personeelseventvrijdag 23 juni 2023
Vlaamse feestdagdinsdag 11 juli 2023
Nationale feestdagvrijdag 21 juli 2023
O.L.V. Hemelvaartdinsdag 15 augustus 2023
Allerheiligenwoensdag 1 november 2023
Allerzielendonderdag 2 november 2023
Wapenstilstandzaterdag 11 november 2023
Koningsdagwoensdag 15 november 2023

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Geert Sterckx (Wnd. diensthoofd) 016 80 57 29 geert.sterckx@tienen.be
Paulien Grosemans (Medewerker) 016 80 57 11 paulien.grosemans@tienen.be
Gisèle Loyens (Administratief medewerker) 016 80 57 89 gisele.loyens@tienen.be
Hilde Leemans (Administratief medewerker) 016 80 56 55 hilde.leemans@tienen.be
Julie Vanrooy (Administratief medewerker) 016 80 57 11 julie.vanrooy@tienen.be
Lore Wuestenberg (Administratief medewerker) 016 80 57 11 Lore.wuestenberg@tienen.be
Michele Bruyninckx (Administratief medewerker) 016 80 57 98 michele.bruynincxk@tienen.be
Nadja Kaigorodtseva (Administratief medewerker) 016 80 57 88 nadja.kaigorodtseva@tienen.be