Bevolking

Waar kan je ons bereiken?

 

De dienst bevolking werkt enkel via afspraak. Alle informatie vind je hier.

Telefoonnummers balies

016 80 56 57
016 80 57 11
016 80 57 17
016 80 57 86
016 80 57 87
016 80 57 88
016 80 57 89
016 80 57 98

 

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 2-11-2020gesloten
Dinsdag 3-11-2020 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag 4-11-2020 van 08.30 tot 12.30 uur, van 14.00 tot 16.00 uur
Donderdag 5-11-2020 van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag 6-11-2020 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 7-11-2020gesloten
Zondag 8-11-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag Allerzielenmaandag 2 november 2020
Sluitingsdag Wapenstilstandwoensdag 11 november 2020
Sluiting eindejaarsperiodevrijdag 25 december 2020 tot vrijdag 1 januari 2021

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Karin Malt (Wnd. diensthoofd) 016 80 06 06 karin.malt@tienen.be
Elke Dewit (Medewerker) 016 80 57 11 elke.dewit@tienen.be
Georges Van Dael (Medewerker) 016 80 06 05 georges.vandael@tienen.be
Gisèle Loyens (Medewerker) 016 80 57 89 gisele.loyens@tienen.be
Hilde Leemans (Medewerker) 016 80 56 55 hilde.leemans@tienen.be
Hilde Swartebroekx (Medewerker) 016 80 57 87 hilde.swartebroekx@tienen.be
Martine Depus (Medewerker) 016 80 57 89 martine.depus@tienen.be
Michele Bruyninckx (Medewerker) 016 80 57 98 michele.bruynincxk@tienen.be
Nadja Kaigorodtseva (Medewerker) 016 80 57 88 nadja.kaigorodtseva@tienen.be
Tine Rock (Medewerker) 016 80 57 17 tine.rock@tienen.be