Technische dienst

Waar kan je ons bereiken?

Openingsuren

Maandag van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 26-10-2020 van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Dinsdag 27-10-2020 van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Woensdag 28-10-2020 van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Donderdag 29-10-2020 van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Vrijdag 30-10-2020 van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Zaterdag 31-10-2020gesloten
Zondag 1-11-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag Allerzielenmaandag 2 november 2020
Sluitingsdag Wapenstilstandwoensdag 11 november 2020
Sluiting eindejaarsperiodevrijdag 25 december 2020 tot vrijdag 1 januari 2021

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Veronique Henderix (Afdelingshoofd) 016 80 57 93 veronique.henderix@tienen.be
Michel Tuteleers (Diensthoofd) 016 80 06 20 michel.tuteleers@tienen.be
Remko Meerten (Diensthoofd locatie Sociaal Huis) 016 80 11 39 remko.meerten@ocmw.tienen.be
Albert Closset (Medewerker) 016 80 06 22 albert.closset@tienen.be
Hans Michaux (Medewerker) 016 80 06 24 hans.michaux@tienen.be
Iris Hoebrechts (Medewerker) 016 80 06 23 iris.hoebrechts@tienen.be
Herman Prossé (Medewerker nutswerken) 016 80 06 26 herman.prosse@tienen.be
Wout Wierinckx (Medewerker nutswerken) 016 80 06 27 wout.wierinckx@tienen.be