Technische dienst

Waar kan je ons bereiken?

Openingsuren

Maandag van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 27-09-2021 van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Dinsdag 28-09-2021 van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Woensdag 29-09-2021 van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Donderdag 30-09-2021 van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Vrijdag 1-10-2021 van 08.00 tot 12.00 uur, van 12.30 tot 16.30 uur
Zaterdag 2-10-2021gesloten
Zondag 3-10-2021gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting Allerheiligenmaandag 1 november 2021
Sluiting Allerzielendinsdag 2 november 2021
Sluiting Wapenstilstanddonderdag 11 november 2021
Sluiting Dag van de Dynastiemaandag 15 november 2021
Sluiting eindejaarsperiodezaterdag 25 december 2021 tot zaterdag 1 januari 2022

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Veronique Henderix (Afdelingshoofd) 016 80 57 93 veronique.henderix@tienen.be
Michel Tuteleers (Diensthoofd) 016 80 06 20 michel.tuteleers@tienen.be
Remko Meerten (Diensthoofd locatie Sociaal Huis) 016 80 11 39 remko.meerten@tienen.be
Albert Closset (Medewerker) 016 80 06 22 albert.closset@tienen.be
Hans Michaux (Medewerker) 016 80 06 24 hans.michaux@tienen.be
Iris Hoebrechts (Medewerker) 016 80 06 23 iris.hoebrechts@tienen.be
Herman Prossé (Medewerker nutswerken) 016 80 06 26 herman.prosse@tienen.be
Wout Wierinckx (Medewerker nutswerken) 016 80 06 27 wout.wierinckx@tienen.be