Jeugd

Waar kan je ons bereiken?

De stadsdiensten werken enkel op afspraak. Neem contact op met de dienst.

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 31-01-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag 1-02-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag 2-02-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag 3-02-2022 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag 4-02-2022 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 5-02-2022gesloten
Zondag 6-02-2022gesloten
laden

Sluitingsdagen

Pasenzondag 17 april 2022
Paasmaandagmaandag 18 april 2022
O.H. Hemelvaartdonderdag 26 mei 2022
Brugdag O.H. Hemelvaartvrijdag 27 mei 2022
Pinksterenmaandag 6 juni 2022
Verhuis wegens werkenmaandag 27 juni 2022 tot donderdag 30 juni 2022
Vlaamse feestdagmaandag 11 juli 2022
Nationale feestdagdonderdag 21 juli 2022
O.L.V. Hemelvaartmaandag 15 augustus 2022
Brugdag Allerheiligenmaandag 31 oktober 2022
Allerheiligendinsdag 1 november 2022
Allerzielenwoensdag 2 november 2022
Wapenstilstandvrijdag 11 november 2022
Brugdag Koningsdagmaandag 14 november 2022
Koningsdagdinsdag 15 november 2022
Sluiting voor kerstwoensdag 21 december 2022 tot vrijdag 23 december 2022
Eindejaarsperiodezondag 25 december 2022 tot zondag 1 januari 2023

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Sigrid Darquennes (Afdelingshoofd) 016 80 56 50 sigrid.darquennes@tienen.be
Sara Ulens (Diensthoofd) 016 80 45 44 sara.ulens@tienen.be
Bjorn Jacquemijn (Medewerker) 016 80 45 46 bjorn.jacquemijn@tienen.be
Maarten Vanwinckel (Medewerker) 016 80 45 48 maarten.vanwinckel@tienen.be
Sophie Heylen (Medewerker) 016 80 45 49 sophie.heylen@tienen.be
Ann Cornelis (Maatschappelijk werker) 016 80 45 42 ann.cornelis@tienen.be