Sector financieel beleid

Waar kan je ons bereiken?

Inningen: tel 016 80 58 12, 016 80 58 16 en 016 80 58 18
Uitgaven: tel 016 80 58 13, 016 80 58 14

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 27-09-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag 28-09-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag 29-09-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag 30-09-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag 1-10-2021 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 2-10-2021gesloten
Zondag 3-10-2021gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting Allerheiligenmaandag 1 november 2021
Sluiting Allerzielendinsdag 2 november 2021
Sluiting Wapenstilstanddonderdag 11 november 2021
Sluiting Dag van de Dynastiemaandag 15 november 2021
Sluiting eindejaarsperiodezaterdag 25 december 2021 tot zaterdag 1 januari 2022

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Ans Aerts (Financieel directeur) 016 80 56 59 ans.aerts@tienen.be
Thomas Genicot (Deskundige) 016 80 11 17 thomas.genicot@tienen.be
Petra Rethy (Medewerker) 016 80 58 17 petra.rethy@tienen.be
Glenn Pardon (Uitgaven) 016 80 58 13 glenn.pardon@tienen.be
Els Smeyers (Inningen) 016 80 58 16 els.smeyers@tienen.be
Guy Bollens (Inningen) 016 80 58 12 guy.bollens@tienen.be
Muriel Degel (Inningen) 016 80 58 18 muriel.degel@tienen.be
Diederik Van Nerum (Rapportering) 016 80 58 11 diederik.vannerum@tienen.be
Bart Herbots (Boekhouder) 016 80 11 12 bart.herbots@tienen.be
Lesley Robaina (Boekhouder) 016 80 11 62 lesley.robaina@tienen.be
Corinne Deboes (Algemeen bediende) 016 80 11 15 corinne.deboes@tienen.be
Ingrid Verbiest (Algemeen bediende) 016 80 11 42 ingrid.verbiest@tienen.be