Sector financieel beleid

Waar kan je ons bereiken?

Inningen: tel 016 80 58 12, 016 80 58 16 en 016 80 58 18
Uitgaven: tel 016 80 58 13, 016 80 58 14

Openingsuren

Maandag van 07.30 tot 13.30 uur
Dinsdag van 07.30 tot 13.30 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag van 07.30 tot 13.30 uur
Donderdag van 07.30 tot 13.30 uur
Vrijdag van 07.30 tot 13.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 17-08-2020 van 07.30 tot 13.30 uur
Dinsdag 18-08-2020 van 07.30 tot 13.30 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag 19-08-2020 van 07.30 tot 13.30 uur
Donderdag 20-08-2020 van 07.30 tot 13.30 uur
Vrijdag 21-08-2020 van 07.30 tot 13.30 uur
Zaterdag 22-08-2020gesloten
Zondag 23-08-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag Allerzielenmaandag 2 november 2020
Sluitingsdag Wapenstilstandwoensdag 11 november 2020
Sluiting eindejaarsperiodevrijdag 25 december 2020 tot vrijdag 1 januari 2021

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Ans Aerts (Financieel directeur) 016 80 56 59 ans.aerts@tienen.be
Petra Rethy (Medewerker) 016 80 58 17 petra.rethy@tienen.be
Glenn Pardon (Uitgaven) 016 80 58 13 glenn.pardon@tienen.be
Paula Tiolants (Uitgaven) 016 80 58 15 paula.tiolants@tienen.be
Els Smeyers (Inningen) 016 80 58 16 esl.smeyers@tienen.be
Guy Bollens (Inningen) 016 80 58 12 guy.bollens@tienen.be
Muriel Degel (Inningen) 016 80 58 18 muriel.degel@tienen.be
Diederik Van Nerum (Rapportering) 016 80 58 11 diederik.vannerum@tienen.be
Bart Herbots (Boekhouder) 016 80 11 12 bart.herbots@ocmw.tienen.be
Lesley Robaina (Boekhouder) 016 80 11 62 lesley.robaina@ocmw.tienen.be
Corinne Deboes (Algemeen bediende) 016 80 11 15 corinne.deboes@ocmw.tienen.be
Ingrid Verbiest (Algemeen bediende) 016 80 11 42 ingrid.verbiest@ocmw.tienen.be