Wooninfopunt Tienen - IGS Best Wonen tussen Zoet en Zout

Waar kan je ons bereiken?

Bij het wooninfopunt kan je als eigenaar, huurder, verhuurder, bouwer of verbouwer terecht met alle vragen over wonen:

  • premies en fiscale voordelen;
  • sociaal lenen;
  • levenslang en aanpasbaar wonen;
  • woningkwaliteit;
  • technische vragen.

Het wooninfopunt zorgt ook voor de inventarisatie en opvolging van leegstand.

Openingsuren

Maandaggesloten
Dinsdag van 07.30 tot 13.30 uur
Woensdag van 07.30 tot 13.30 uur
Donderdag van 07.30 tot 13.30 uur
Vrijdaggesloten
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 17-08-2020gesloten
Dinsdag 18-08-2020 van 07.30 tot 13.30 uur
Woensdag 19-08-2020 van 07.30 tot 13.30 uur
Donderdag 20-08-2020 van 07.30 tot 13.30 uur
Vrijdag 21-08-2020gesloten
Zaterdag 22-08-2020gesloten
Zondag 23-08-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag Wapenstilstandwoensdag 11 november 2020
Sluiting kerstperiodevrijdag 25 december 2020 tot vrijdag 1 januari 2021

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Liliane Vanhelden (Coördinator woonproject) 016 80 57 41 liliane.vanhelden@tienen.be
Anke Meus (Woonconsulente) 016 80 57 45 anke.meus@tienen.be
Gwendoline Mertens (Woonconsulente) 016 80 56 91 gwendoline.mertens@tienen.be
Tilly Taes (Woonconsulente) 016 80 57 71 tilly.taes@tienen.be
Lothar Peetermans (Woonconsulent) 011 94 90 33 lothar.peetermans@zoutleeuw.be
Isabel Vanderstappen (Medewerker) 016 80 56 81 isabel.vanderstappen@tienen.be