Jeugd

Waar kan je ons bereiken?

Openingsuren

Maandag van 09.00 tot 12.30 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Dinsdag van 13.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag van 09.00 tot 12.30 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 09.00 tot 12.30 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag van 09.00 tot 12.30 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 25-01-2021 van 09.00 tot 12.30 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Dinsdag 26-01-2021 van 13.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Woensdag 27-01-2021 van 09.00 tot 12.30 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag 28-01-2021 van 09.00 tot 12.30 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag 29-01-2021 van 09.00 tot 12.30 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Zaterdag 30-01-2021gesloten
Zondag 31-01-2021gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting Paasmaandagmaandag 5 april 2021
Sluiting Dag van de Arbeidzaterdag 1 mei 2021
Sluiting O.H. Hemelvaart jeugddienst - Huis van het kinddonderdag 13 mei 2021 tot vrijdag 14 mei 2021
Sluiting Pinkstermaandagmaandag 24 mei 2021
Sluiting nationale feestdagwoensdag 21 juli 2021
Sluiting Allerheiligenmaandag 1 november 2021
Sluiting Allerzielendinsdag 2 november 2021
Sluiting Wapenstilstand jeugddienst - Huis van het kinddonderdag 11 november 2021 tot vrijdag 12 november 2021
Sluiting Dag van de Dynastiemaandag 15 november 2021
Sluiting eindejaarsperiode jeugddienst - Huis van het kindwoensdag 22 december 2021 tot zondag 9 januari 2022

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Sigrid Darquennes (Afdelingshoofd) 016 80 56 50 sigrid.darquennes@tienen.be
Sara Ulens (Diensthoofd) 016 80 45 44 sara.ulens@tienen.be
Ann Cornelis (Medewerker) 016 80 45 42 ann.cornelis@tienen.be
Bjorn Jacquemijn (Medewerker) 016 80 45 46 bjorn.jacquemijn@tienen.be
Maarten Vanwinckel (Medewerker) 016 80 45 48 maarten.vanwinckel@tienen.be
Sophie Heylen (Medewerker) 016 80 45 49 sophie.heylen@tienen.be